BOCIANY INTEGRUJĄ

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Monika
Nie 14 Mar, 10 01:47
Skąd dowiedziałeś/łaś się o tym projekcie?
Autor Wiadomość
Ann 

Wysłany: Czw 14 Cze, 07 10:45    

Bociany podgładam od roku, zaczełam od Chyb i tam właśnie dowiedziałam się o Ustroniu. weszłam ,zobaczyłam i już zostałam...i na pewno już zostanę...Dobroć waszych serc przyciąga ....!

Ella 

Wysłany: Pią 15 Cze, 07 16:17    

Rowniez ja bocki podgladam od zeszlego sezonu, w Chybach. Tam tez dowiedzialam sie o kamerce w Ustroniu. Duza atrakcja jest glos - spiewy ptakow, klekotanie bockow i inne odglosy przyrody / takze ludzkie ;-) /

czarna3443 
czarna37

Wysłany: Sob 16 Cze, 07 19:19    

Moje podglądanie bocianków zaczęło się dnia 26.04.2007, od czego jestem totalnie uzależniona :-> . To kolega podał mi tę stronę ale jeszcze i inne strony, później sama zaczęłam przeglądać w necie, jednak ta strona przebija wszystkie. :->

Zbyszek2 

Wysłany: Pią 22 Cze, 07 13:22    

Wszedłem na tę stronę - via Chyby - w smutnym dniu śmierci przedostatniego maluszka i od tego czasu nie opuszczam ani dnia, ażeby tu nie powracać. Wszystkich bocianolubów pozdrawiam, a najserdeczniej organizatorów tego forum :!: :!: :!:

kasia8 
kasia8

Wysłany: Wto 26 Cze, 07 13:23    

ZAczęłam od bocianów niemieckich-przez przypadek. Na stronę bocianów z Ustronia trafiłam w dniu śmierci pierwszego bocianka. I już zostałam z bocianolubami.

gc 
Grażyna

Wysłany: Czw 06 Wrz, 07 09:37    

Przepraszam,że dopiero teraz odpowiadam na wezwanie: Jak to się zaczęło, ale dopiero teraz trafiłam do tego tematu. Otóż dowiedziałam się o projekcie od mojego syna który po lekcji informatyki w SP-6 przyniósł mi adres. Nie pamiętam dokładnie kiedy to było ale wtedy nie było jeszcze żadnego boćka w gnieździe, więc podglądałam najpierw Beskidka a potem Czantorkę od momentu przylotu pod Równicę. Dzieki za wspaniały pomysł.

mala 

Wysłany: Wto 27 Maj, 08 12:58    

Chyba ze strony "bociany on-line" w googlach-poczatek maja 2008..Ale nie jestem pewna bo mógł to być link od koleżanki.W każdym razie od tej pory jestem tu codziennie.!

kamil 8 

Wysłany: Pon 13 Paź, 08 07:50    

witam

Nellie 
Nellie

Wysłany: Nie 21 Cze, 09 10:44    

Do Waszego projektu "dotarłam" w tym roku. W szczecinskiej dzielnicy Warszewo jest również obserwowane gniazdo bocianow. W naszym projekcie jest czat, na ktorym można wypowiadać swoje obserwacje, inaczej niż tutaj ale można na bieząco obserwowac i pisac. Nie ma takiego moderatora jakim Ty jesteś Moniko i nie ma możliwości wklejania zdjęc na bieząco. Podczas wymiany obserwacji ktoś napisał o gnieździew Ustroniu i "wrzucił" na czat link i tak Was znalazłam. Dziekuję za ten projekt możliwośc obserwowania życia, lęgów rozwoju bocianów i pomocy im udzielanej przez czlowieka gdy zaistnieje taka potrzeba.

iwona11 

Wysłany: Pon 22 Cze, 09 12:47    

A ja trafiłam przez tą stronkę http://www.bocianyonline.pl/

Aneta 

Wysłany: Czw 25 Cze, 09 23:20    

a ja się dowiedziałam o Waszym projekcie z gazety, chyba z kroniki w 2007r;
był tam spory artykuł na temat tego co można zaobserwować, jak się zapisać i adres stronki oczywiście....

weszłam raz, drugi... i tak już zostało :D

Monika 

Wysłany: Pią 23 Kwi, 10 22:28    

Nowych obserwatorów i użytkowników forum zapraszamy do wypowiedzi w tym temacie.

kuba354 

Wysłany: Pią 23 Kwi, 10 23:09    

Ja dowiedziałem się o stronie właśnie w Teleekspresie jak opowiadali o tym że Beskidek już jest a Czantorki jeszcze nie ma.

elizabetach 

Wysłany: Pon 26 Kwi, 10 12:26    

Witam,
Szukałam w internecie stron z boćkami na żywo - i trafiłam przypadkowo. Od tej pory jestem wierna tej stronce - choć czasami zajrzę też do skrzydlatych przyjaciół w Przygodzicach. Jest to jednak tylko "czasami" - podczas, gdy tutaj zaglądam po kilkanaście razy dziennie - a jeśli nie mogę aż tak często - to potem muszę zobaczyć, co się działo w gnieździe, przeglądając forum. Dzięki Meywie, Monice, Sławie i innym zaspokajam całkowicie swoją ciekawość. Pozdrawiam. Dzień bez boćków - to dzień stracony (jak dla mnie :))

Waniszek 

Wysłany: Wto 18 Maj, 10 00:22    

Ja nasze bocianki zacząłem obserwować od tamtego roku (jak zajrzałem pierwszy raz to 2 pisklaki już były) Dokładnie było to 6 Czerwca (datę zapisałem w pamiętniku :) )
Więc na niedługo mija roczek.
A tak dokładniej to interesuję się przyrodą od dziecka,a o stronie w której można oglądać bocianki dowiedziałem się z pewnej strony od jakiegoś tam użytkownika,który akurat ją reklamował ;-)

Odpowiedz do tematu