BOCIANY INTEGRUJĄ

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Monika
Nie 14 Mar, 10 01:47
Skąd dowiedziałeś/łaś się o tym projekcie?
Autor Wiadomość
Monika 

Wysłany: Wto 27 Lut, 07 22:03    Skąd dowiedziałeś/łaś się o tym projekcie?

Bardzo prosimy, napisz, jak dotarłeś/łaś do naszego projektu.

maria bielsko 

Wysłany: Nie 01 Kwi, 07 12:58    

byłam/jestem wierną obserwatorką bocianów w przygodzicach :-) )

Wanda 

Wysłany: Nie 01 Kwi, 07 19:31    

O projekcie dowiedziałam się przeglądając oferty pracy na stronie www.ox.pl.
Od 4 marca jestem czynną obserwatorką naszego bocianiego gniazda, a na naszych milusińskich czekam cierpliwie. :lol: Oj będzie się działo. :lol:
Moniko pomysł wspaniały.Życzę dalszych sukcesów w pozyskiwaniu sponsorów.

Lamika 

Wysłany: Pią 13 Kwi, 07 21:27    

O projekcie i gnieździe dowiedziałam się z innego internetowego forum bocianiego.
Bociany (i nie tylko) obserwuję juz trzeci sezon ( a właściwiej będzie drugi i pół).
Chyby, Przygodzice i wszystkie niemieckie kamerki też. Niemcy niewątpliwie przodują w liczbie kamer, a chciałoby się, żeby i w Polsce było ich dużo... :-)

Majka 

Wysłany: Sob 14 Kwi, 07 05:40    

Moja przygoda z bocianami zaczela sie od Przygodzic. Tam poznalam nie tylko zycie i zwyczaje bocianow,ale poznalam takze Wspanialych Ludzi :-D :-D :-D z ktorymi bylo cudownie spotkac sie w realu. O gniezdzie w Ustroniu dowiedzialam sie wlasnie od Nich.
Ogromnie ciesze sie z Ustronskiego gniazda. Jest niedaleko mnie ( chyba tylko 130 km ) , wiec z przyjemnoscia bede uczestniczyc w kolejnych zlotach pod gniazdem. Moze na nastepne spotkanie juz sie nie spoznie :mrgreen:

Pozdrawiam Wszystkich Bocianowo Zakreconych

babcia-nie babcia :mrgreen:

Defozo
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Kwi, 07 18:50    

Pewnego dnia usłyszałem od kogoś o tej stronie...

bogna 

Wysłany: Sob 14 Kwi, 07 21:08    

Bocianki zawsze podziwiałam, rok temu kolega mi powiedział, że można w internecie
podglądać bocianie życie. I to był początek mojej przygody z Przygodzicami.
Oglądałam i cieszyłam się jak małe wykluwały się z jajeczek, płakałam jak straciliśmy
dwa maluszki. Obawiałam się, o los bocianków, gdy w gnieździe pojawił się sznurek i
reklamówka. Całym sercem byłam z boćkami. Moniko, muszę pogratulować Tobie
że kamera w Ustroniu jest tak < nastawiona > , że widać jak na dłoni środek gniazda.
Pozdrawiam Ciebie i wszystkich bocianolubów

alaniska 

Wysłany: Śro 18 Kwi, 07 13:52    

Witam!
o Waszym projekcie dowiedziałam się ze strony portalu OX.pl
ubóstwiam Ustroń!
ze względu na wykonywany zawód(biolog środowiskowy) interesują mnie wszystkie tego typu projekty.
kurcze, już mnie to wciągnęło!
mam nadzieję, że jak tylko znajdę troche czasu to odwiedzę boćki!
Życzę miłego wspólnego "podglądania" :-D

wega 

Wysłany: Czw 19 Kwi, 07 16:14    

O podgladaniu bocianow dowiedzialam sie na zupelnie innym tematycznie forum. Zaczelam od gniazd niemieckich / moje miejsce zamieszkania /, pozniej rozszerzylam obserwacje na Polske, a od uruchomienia kamerki w Ustroniu jestem tutaj codziennie i zostane az do wylotu bociankow do cieplych krajow. Juz sie uzaleznilam takze od Ustronia :mrgreen:

Kola 

Wysłany: Czw 19 Kwi, 07 17:49    

W tamtym roku usłyszałam o podglądaniu bocianów z radia. Tak dotarłam do Przygodzic, potem do niemieckich gniazd, a w tym roku ze strony gniazda przygodzickiego o Ustroniu i tu wpadłam po uszy w podglądanie. Nic na kompie nie oglądam ,tylko bociany są na tapecie.
W Przygodzicach już spokój, godne wysiadywanie potomstwa. W Ustroniu do wczoraj był niepokój,ale dzisiaj to chyba już spoko. Miejmy nadzieję,że i tu doczekamy się kolekcji jajeczek. :-P

animamea 

Wysłany: Czw 19 Kwi, 07 18:08    

o wszystkim dowiedziałam się od mojej przyjaciółki Eli z Bielska-Białej,którą serdecznie pozdrawiam

AntekN38 

Wysłany: Pią 20 Kwi, 07 19:13    

Ja się dowiedziałem z lokalnej gazety "Głos u ziemi Cieszyńskiej" i od tego czasu codziennie podglądałem gniazdo czy już boćki przyleciały. No i się doczekałem..... :-D :-D :-D

Karol 
(E)kwador

Wysłany: Sob 21 Kwi, 07 00:17    

Domyśliłem się, że w tym roku będzie coś podobnego tak jak to było w Przygodzicach, więc oto jestem ;-)

artur 

Wysłany: Wto 24 Kwi, 07 20:21    

Ja dowiedziałem się od Moniki,8 lat oglądałem boćki w Ustroniu i stwierdzam ,że to nie to samo.To jest po prostu bajka ,ale na żywo.Pozdrawiam Monikę i Marka.

dorotka 
dorotka

Wysłany: Śro 02 Maj, 07 10:22    

A ja wiem o waszym projekcie z tygodnika Cooltura , który ukazuje się w Londynie. I tam właśnie głodna wszelkich informacji o Polsce znalazłam info o projekcie. I od tamtej pory zaglądam na stronkę codziennie i jestem fanem takich projektów i TYCH, którzy to robią i monitorują. Pozdrawiam :-D :-D :-D

Odpowiedz do tematu