BOCIANY INTEGRUJĄ

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Monika
Wto 15 Sty, 08 23:00
Nasze refleksje
Autor Wiadomość
bogna 

Wysłany: Czw 19 Kwi, 07 18:11    Nasze refleksje

Muszę z Wami podzielić pewnymi spostrzeżeniami : otóż moja radość, że przyleciał
drugi bociek nie ma granic. Tak bardzo się cieszę, że nasz pracowity bociek ma
swoją parę. Dziś dzwonił mój syn z Irlandii, a ja dobre 5 minut opowiadam mu
jaki dziś jest szczęśliwy dzień dla ustrońskiego boćka. Na tapecie w pracy i w domu
mam BOCIANKI, nawet tapetę w telefonie mam bociankową.
Rodzina, już przeżyła moją chorobę w tamtym roku, myślę, że i w tym roku
wybaczą mi. :-D
Oni wiedzą, że ja kocham bocianki
Wszystkim bocianolubom , życzę samych miłych wrażeń przy towarzyszeniu w
życiu boćków :lol:

paela 

Wysłany: Czw 19 Kwi, 07 18:35    

Bogno, ja wiem, co to jest BOCIANIA CHOROBA - to choroba ciężka i nieuleczalna, niestety nie ma na nią lekarstwa! :mrgreen:
"W bociany" wtopiłam sie od zeszłego roku, poznałam wspaniałych ludzi, wiele razy spotkałam się z nimi w "realu".
Nie wiem, jak funkcjonowałam kiedyś bez boćków, teraz wydaje się to niemożliwe.

Wiem za to, że nasza bocianowa pasja wywołuje nieraz uśmieszek na ustach otoczenia, ale cóż, to trzeba wliczyć "w koszta" naszego nałogu! :lol:

Pozdrawiam Wszystkich Bocianozakręceńców,

Ela

MIKI 
before MIKI_KRAKOW

Wysłany: Czw 19 Kwi, 07 19:56    

Ja też, podobnie jak Bogna i Paelcia, zaraziłam się bociankami w zeszłym roku :-)
Kiedy zaczęłam obserwować Przygodzice, nawet nie przypuszczałam, że bocianki tak mnie zaczarują i będzie to moja dożywotnia pasja :-)
Przygodzice, Vetschau, Różyczkowo - ile przeżyć - smutnych i radosnych...

Nasze zloty różnej rangi - od mini do międzynarodowych! A ludzie, których poznałam dzięki bociankom, nawet Ci, których znam tylko wirtualnie! Uważam Ich za moich najlepszych przyjaciół :-D :-D :-D

Po zakończeniu ubiegłorocznego sezonu nie mieliśmy długiej przerwy w myśleniu o bociankach, tylko 4 miesiące. Bo od końca grudnia przeżywamy przecież przygotowania związane z ustrońskim gniazdem!
Zaczął się nowy bociani sezon, a z nim kolejne emocje.
Nie wyobrażam sobie dnia bez zaglądania do różnych bocianich gniazdek, a z gniazdkiem ustrońskim jestem bardzo emocjonalnie związana :-)

Bocianki drogie, co w was jest takiego, że umiecie tak ludzi zmienić? Kocham was za to :-)

Pozdrawiam wszystkich Bocianolubów!

bogna 

Wysłany: Pią 20 Kwi, 07 18:06    

Dziś przeczytałam kronikę i obejrzałam film, dokumentujący jak doszło do
założenia kamery. Dziękuję, Marasowi za ten film, bo wzruszył mnie, gdyż
zrozumiałam jak wiele trzeba było pokonać trudności, żeby pokazać Nam
życie bocianków z bliska. Monika i Marasek na swej drodze do realizacji swojego
planu, spotkali ludzi dobrej woli. Maraska znam już ( wirtualnie ) z Przygodzic,
ale miło mi było poznać p. Monikę. Gratuluję Wam pomysłu i odwagi i dziękuję.

artur 

Wysłany: Pią 20 Kwi, 07 21:32    

Widzę że wszyscy którzy zaczeli oglądać boćki w kompie zarazili się,i to jest prawda.
8 lat oglądałem bociany od dołu co dziń ale nic nie zastąpi kamerki - :mrgreen:
Pozdrowienia wszystkim BOCIANKOM

alaniska 

Wysłany: Pią 20 Kwi, 07 22:08    

mnie to wciągnęło już po kilku minutach "podglądania".
nie wiem co zrobię przez wekend bo bede pracować, ale mam nadzieję, że mój mąż zda mi relację...
bo niby go to nie interesuje, ale jak wracam z pracy to umie mi powiedzieć co się działo w gnieździe
czyli...też podgląda :mrgreen:

paulina 

Wysłany: Śro 25 Kwi, 07 17:55    

Ja też już po pierwszych sekundach sie zainteresowałam :oops: i nawed jak ich w gnieździe nie ma to i tak oglądam :shock: bo to wciąga takie myślenie "kiedy wreszie przyleci bociek :?: :!: :!: " :-D

Marzena 

Wysłany: Sob 16 Cze, 07 23:07    

W Ustronskich zakochalam sie w sekunde. To bylo najszybsze zakochanie na swiecie i trwa .

Ola 

Wysłany: Nie 17 Cze, 07 12:09    pozdrowionka Onki84!

Bardzo mile odbieram twoje pozdrowionka,tylko nie wiem, czy to akurat o mnie chodzi.Na forum w Przygodzicach zgłosiłam,że jakaś inna "Ola" bierze udział w forum.Odpowiedziano
mi,że to nie możliwe.Ale tak było! Wiem co piszę i w jakich tematach .Ale trudno.Bardzo przeżyłam wydarzenia tego roku w gniazdach w Przygodzicach,Chybach i Ustroniu.Ja wiem, przyroda ma swoje prawa.I nie wolno zbyt ingerować .Ale jeżeli gniazda są pod obserwacją i mają swoich opiekunów, to zgłaszenie jakichkolwiek uwag przez nas ,ktorzy przez 24 godziny na dobę oglądają gniazda powinny być brane pod uwagę.Ostatekw Chybach przez wiele dni zaplątywał się coraz bardziej w jakieś sznurki, linki i w końcu z braku reakcji , stało się to co sie stało.A tak nie powinno być.Monika w Ustroniu zareagowała błyskawicznie.PanPaweł Dolata w Przygodzicach usunął martwe pisklę z gniazda z własnej woli i na własny koszt.Super! My bocianoluby podjeliśmy SAMI "finansową"akcję wspomagającą ! I za to oberwało się wszystkim.Czat w Przygodzicach został wyłączony.Bo niby żebraliśmy o pieniądze.To nasza sprawa!Dzisiaj chcę wejść na forum w Przygodzicach- nie mogę! Jestem "aut".Trudno.Za co, nie wiem?Oprócz podglądania, wiecej nie zabiorę głosu.Są Chyby , Ustronie.
Pozdrawiam Cię Onka.Klekotka, głowa do góry.Niech Cie nikt nie straszy!Jesteśmy z Tobą!!!! A Panu Jackowi jeszcze raz serdeczne dzięki za to co robił.

turkuć 

Wysłany: Pon 31 Mar, 08 10:01    

Witam wszystkich, w tym roku zaczęłam wcześniej. Jestem ciekawa czy będą to "nasze boćki". Bardzo bym chciała żeby tak bylo i oby ten rok byl dla nich szczęśliwszy :-D

Kiedy znalazłam się na dnie, usłyszałam pukanie od spodu

bocianówka 

Wysłany: Wto 29 Lip, 08 20:47    Wielkie uznanie

Podziwiam Was ,jak z Wielką pasją pomagacie bocianom. Chociaż nie za wielka z was grupa to jesteście Wielcy. Przyglądam się forum od jakiegoś czasu i Bocianom. Piękne to ptaki i pełne podziwu ,również je uwielbiam. Pozdrawiam Was wszystkich

pstynka 

Wysłany: Wto 29 Lip, 08 21:33    

Dziękujemy za słowa uznania. Robimy co możemy. To wspaniałe i wspaniali są ludzie ,którzy zostali przyjaciółmi dzięki tym cudnym ptakom. Zejdź do nas na boxik,poznamy się bliżej. Warto.W imieniu wszystkich zapraszam.

adnaw 

Wysłany: Wto 29 Lip, 08 21:41    

Bocianówko, dzięki za miłe słowa.

Bądź jedną z nas, zapraszamy :lol:

Pozdrawiam.

Ania-czechy 

Wysłany: Śro 30 Lip, 08 09:22    

Witaj Bocianówko, miło Cię poznać.
Cieszy nas, że przyglądasz się bocianom, może przyglądniesz się bliżej i nam?
Ja dzięki projekcie"Bociany integrują", poznałam grupę wspaniałych ludzi. Choć spotykamy się rzadko, czuję się wśród nich wspaniale, czego i Tobie życzę.

Pozdrawiam i zachęcam.

bocianówka 

Wysłany: Czw 31 Lip, 08 17:23    

Bardzo dziękuję za miłe powitanie, dziękuję za zaproszenie do boxika. Pozdrawiam :-)

Odpowiedz do tematu