BOCIANY INTEGRUJĄ

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Monika
Śro 04 Kwi, 12 20:31
Żądanie przywrócenia transmisji
Autor Wiadomość
Maraska 
Maraska

Wysłany: Czw 28 Lip, 11 12:46    

Taki ważny dzień, takie emocje i kamery padły! Żądamy natychmiastowego przywrócenia transmisji! :-)

Maraska 
Maraska

Wysłany: Czw 28 Lip, 11 12:50    

Jak mamy prowadzić prace "badawcze" jak sprzęt nie działa? :-)

Maraska 
Maraska

Wysłany: Czw 28 Lip, 11 13:01    

Myewo nie wiesz co się dzieje z przekazem?

Wanda 

Wysłany: Czw 28 Lip, 11 13:22    

To u nas coś się dzieje, bo w Czechowicach oba przekazy działają. :-/

myewa 

Wysłany: Czw 28 Lip, 11 13:34    

To na pewno brak internetu. Firma Anfa jest niedostępna.
Administrator Maras nic nie zrobi w tej sytuacji.

Maraska 
Maraska

Wysłany: Czw 28 Lip, 11 15:53    

Wysłałam do Anfy mejla i trochę wygarnęłam. Może trzeba zmienić operatora jeżeli dotychczasowy, kiepsko wywiązuje się ze swoich obowiązków?

Maraska 
Maraska

Wysłany: Czw 28 Lip, 11 20:25    

Dopiero teraz mogłam zasiąść do komputera i przejrzeć pocztę. Przytaczam odpowiedź Anfy, która została wysłana o godzinie 16:27

Witam,

w projekcie bierze udział więcej podmiotów i jeśli przerwy i problemy zdarzają się często
to nie z naszej winy. U nas nie jest to częściej niż raz na kwartał.
Proszę też wziąć pod uwagę, jeśli problemy są prawie codziennie, jak radzi sobie
ze streamingiem video Pani łącze.

Pozdrawiam
Wacław Fajer

W dniu 2011-07-28 15:40, jamast pisze:
Nie wiem czy piszę pod właściwy adres, ale prawdopodobnie Wasza firma uczestniczy w monitoringu bocianiego gniazda w Ustroniu. Jeżeli faktycznie tak jest, to wyrażam niezadowolenie z Waszej pracy. Ciągłe zakłócenia, przerwy /dzisiejsza trwa już trzy godziny/ zaczynają mnie już mocno irytywać! Ja rozumiem, że mogą się zdarzyć jakieś nieprawidłowości, ale u Was to już należy do porządku dziennego. Nie oczekuję odpowiedzi na mój list, bo nie jestem administratorem gniazda, ale oczekuję poprawienia wyników pracy. Ja, jako internautka z Waszej usługi już bym nie skorzystała.
Maraska

Ze swojej strony mogę tylko odpowiedzieć, że moje łącze video działa prawidłowo.

Monika 

Wysłany: Czw 28 Lip, 11 20:27    

Maraska napisał/a:
Wysłałam do Anfy mejla i trochę wygarnęłam. Może trzeba zmienić operatora jeżeli dotychczasowy, kiepsko wywiązuje się ze swoich obowiązków?

Dziś wielki dzień - pierwszy lot jednego z młodych boćków. Rozumiem związane z tym emocje.
Zdarza się, że następują przerwy w przekazie (z różnych powodów). Proszę jednak o wyrozumiałość. Tego typu wypowiedzi w niczym nie pomagają (a wręcz przeciwnie). Przypominam, że firma ANFA udostępnia nam za darmo szybki Internet. To dzięki pracownikom tej właśnie firmy możemy przekazywać obraz. Przykro jest czytać takie wypowiedzi.

http://www.bociany.edu.pl...opic.php?t=2599

Monika 

Wysłany: Czw 28 Lip, 11 20:42    

Maraska napisał/a:
wyrażam niezadowolenie z Waszej pracy. Ciągłe zakłócenia, przerwy /dzisiejsza trwa już trzy godziny/ zaczynają mnie już mocno irytywać! Ja rozumiem, że mogą się zdarzyć jakieś nieprawidłowości, ale u Was to już należy do porządku dziennego. Nie oczekuję odpowiedzi na mój list, bo nie jestem administratorem gniazda, ale oczekuję poprawienia wyników pracy. Ja, jako internautka z Waszej usługi już bym nie skorzystała.

Nie widziałam tego postu wpisując swoją wypowiedź. Nie rozumiem tonu tej wypowiedzi. Wszystkie osoby zaangażowane w projekt robią to za darmo "dla idei". Z różnych przyczyn coś może czasem nie działać. Nie wiem, dlaczego pojawiły się te pretensje i żądania. Uważam, że jest to nie na miejscu.

Ps. Wszelkie pretensje proszę kierować bezpośrednio do mnie jako koordynatora projektu.

Maraska 
Maraska

Wysłany: Czw 28 Lip, 11 21:54    

Monika napisał/a:
Maraska napisał/a:
wyrażam niezadowolenie z Waszej pracy. Ciągłe zakłócenia, przerwy /dzisiejsza trwa już trzy godziny/ zaczynają mnie już mocno irytywać! Ja rozumiem, że mogą się zdarzyć jakieś nieprawidłowości, ale u Was to już należy do porządku dziennego. Nie oczekuję odpowiedzi na mój list, bo nie jestem administratorem gniazda, ale oczekuję poprawienia wyników pracy. Ja, jako internautka z Waszej usługi już bym nie skorzystała.

Nie widziałam tego postu wpisując swoją wypowiedź. Nie rozumiem tonu tej wypowiedzi. Wszystkie osoby zaangażowane w projekt robią to za darmo "dla idei". Z różnych przyczyn coś może czasem nie działać. Nie wiem, dlaczego pojawiły się te pretensje i żądania. Uważam, że jest to nie na miejscu.

Ps. Wszelkie pretensje proszę kierować bezpośrednio do mnie jako koordynatora projektu.

Zrobiło sie niemiło, a to nie było moim zamiarem. Napisałam ten mejl bo mogłam to zrobić, tak jak mogę napisać do Premiera czy Prezydenta RP bez pośredników. Ja jestem tylko użytkownikiem internetu i wyrażam swoją opinię. Żaden portal nie ponosi za mnie odpowiedzialności i nie musi się zgadzać z moją opinią. Pan Wacław Fajer, pracownik firmy Anfa, grzecznie wyjaśnił mi, że w projekcie bierze udział więcej podmiotów i ja również jutro mu odpiszę w grzecznym tonie, ale nie będę wycofywać się z zarzutu, bo to byłaby obłuda z mojej strony. Być może, że list przytoczę na łamach forum, choć nie obiecuję. Nie chcę aby ten zgrzyt wypełniał nam kolejne dni.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi