BOCIANY INTEGRUJĄ

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Monika
Czw 06 Gru, 18 20:32
Nowe gniazdo
Autor Wiadomość
kazek-czechy 

Wysłany: Wto 01 Kwi, 08 17:19    

Co do wielkości gniaza,to chyba Janku jest wystarczająco duże,jest na tej samej podstawie co stare gniazdo,które zostało przed likwidacją dokładnie zmierzone a całą dokumentacje otzymał pan Który nowe gniazdo wykonał.O tym możesz poczytać tu :Gniazdo bocianów w Ustroniu-Ważne sprawy-informacje-Wymiana gniazda-i post który wysłała Monika 26.Listopadu 2007 o godz.19,38.
Janku musimy czekać i wierzyć,że nasze oczekiwania się spełnią.Ja osobiście wierzę w przylot państwa Ustrońskich,innej możliwości nie mają. :lol:

Valdi 

Wysłany: Śro 02 Kwi, 08 20:51    

Na moje oko, sztuczne gniazda na slupach elektrycznych są mniejsze od ustrońskiego, a jednak zasiedlają je bociany. Aczkolwiek para bocianów z trójką potomków nie wiem jakim cudem się mieszczą? :mrgreen:

Kuba 
Kuba

Wysłany: Czw 03 Kwi, 08 22:54    

Valdi masz racje, niektore gniazda sa mniejsze od tego w Ustroniu a bociany z powodzeniem wychowuja swoje mlode. Napewno przylecą-trzeba miec nadzieje.

Monika 

Wysłany: Sob 28 Cze, 08 16:46    

Mija prawie tydzień odkąd w gnieździe mieszka bociania para. Dziś byłam pod gniazdem i uzmysłowiłam sobie, jak dużo materiału bociany przyniosły do gniazda w ciągu paru dniu. Porównajcie sobie dwa zdjęcia. Pierwsze z nich zrobione było przez mnie 24.06 (we wtorek), natomiast to drugie zrobiłam dzisiaj (sobota).

Ps. Na moim dzisiejszym zdjęciu widać, jak bocian patrzy mi prosto w oczy, tzn. w obiektyw aparatu. :lol:

Ania-czechy 

Wysłany: Sob 28 Cze, 08 17:30    

Moniko, niesamowite.Jak można w ciągu kilku dni zrobić tyle roboty!!!

pstynka 

Wysłany: Sob 28 Cze, 08 17:38    

Takie meblowanie może oznaczać,że chcą zostać rodzicami. O matko, a to już lipiec. :roll: :?:

kazek-czechy 

Wysłany: Sob 28 Cze, 08 18:58    

Rodzicami mogą spokojnie zostać w przyszłym roku.Potem tegoroczne prace zaowocują.Sporo budulca musi być też pod gniazdem,na własne oczy widziałem kilka galęzi jak spadało.Niebespiecznie stać pod gniazdem :lol:

Valdi 

Wysłany: Nie 29 Cze, 08 08:08    

Zima w tym roku nadejdzie bardzo późno, albo wcale... ;-) :mrgreen: :lol:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi