To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM
Projekt "Bociany Integrują"

Wasze opinie - Nowe gniazdo

kazek-czechy - Wto 01 Kwi, 08 18:19

Co do wielkości gniaza,to chyba Janku jest wystarczająco duże,jest na tej samej podstawie co stare gniazdo,które zostało przed likwidacją dokładnie zmierzone a całą dokumentacje otzymał pan Który nowe gniazdo wykonał.O tym możesz poczytać tu :Gniazdo bocianów w Ustroniu-Ważne sprawy-informacje-Wymiana gniazda-i post który wysłała Monika 26.Listopadu 2007 o godz.19,38.
Janku musimy czekać i wierzyć,że nasze oczekiwania się spełnią.Ja osobiście wierzę w przylot państwa Ustrońskich,innej możliwości nie mają. :lol:

Valdi - Śro 02 Kwi, 08 21:51

Na moje oko, sztuczne gniazda na slupach elektrycznych są mniejsze od ustrońskiego, a jednak zasiedlają je bociany. Aczkolwiek para bocianów z trójką potomków nie wiem jakim cudem się mieszczą? :mrgreen:
Kuba - Czw 03 Kwi, 08 23:54

Valdi masz racje, niektore gniazda sa mniejsze od tego w Ustroniu a bociany z powodzeniem wychowuja swoje mlode. Napewno przylecą-trzeba miec nadzieje.
Monika - Sob 28 Cze, 08 17:46

Mija prawie tydzień odkąd w gnieździe mieszka bociania para. Dziś byłam pod gniazdem i uzmysłowiłam sobie, jak dużo materiału bociany przyniosły do gniazda w ciągu paru dniu. Porównajcie sobie dwa zdjęcia. Pierwsze z nich zrobione było przez mnie 24.06 (we wtorek), natomiast to drugie zrobiłam dzisiaj (sobota).

Ps. Na moim dzisiejszym zdjęciu widać, jak bocian patrzy mi prosto w oczy, tzn. w obiektyw aparatu. :lol:

Ania-czechy - Sob 28 Cze, 08 18:30

Moniko, niesamowite.Jak można w ciągu kilku dni zrobić tyle roboty!!!
pstynka - Sob 28 Cze, 08 18:38

Takie meblowanie może oznaczać,że chcą zostać rodzicami. O matko, a to już lipiec. :roll: :?:
kazek-czechy - Sob 28 Cze, 08 19:58

Rodzicami mogą spokojnie zostać w przyszłym roku.Potem tegoroczne prace zaowocują.Sporo budulca musi być też pod gniazdem,na własne oczy widziałem kilka galęzi jak spadało.Niebespiecznie stać pod gniazdem :lol:
Valdi - Nie 29 Cze, 08 09:08

Zima w tym roku nadejdzie bardzo późno, albo wcale... ;-) :mrgreen: :lol: